Kolejne firmy przystąpiły do Rady Biznesu Wydziału BiOŚ

W marcu 2023 r. dwie kolejne firmy złożyły akces i podpisały stosowne porozumienia kwalifikujące je do Rady Biznesu działającej przy Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska. Są to Deer Garden - Ogrody Naturalnie oraz Hydroidea sp. z o.o. sp. k.

Porozumienie z firmą Deer Garden - Ogrody Naturalnie i przedstawicielami Rady Biznedu Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska #UniLodz (od lewej: prof. Małgorzata M. Posmyk – Pełnomocnik Dziekana ds. kontaktów z pracodawcami i biznesem, prof. Andrzej Kruk – Dziekan Wydziału, Mariusz Urbaniak – właściciel firmy Deer Garden, dr hab. Tomasz Jurczak, prof. UŁ – Kierownik Katedry UNESCO Ekohydrologii i Ekologii Stosowanej)

Porozumienie z firmą Hydroidea i przedstawicielami Rady Biznesu Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska #UniLodz (od lewej: dr hab. Tomasz Jurczak, prof. UŁ – Kierownik Katedry UNESCO Ekohydrologii i Ekologii Stosowanej, prof. Andrzej Kruk – Dziekan Wwydziału, Rdosław Bloch - Prezes Zarządu Hydroidea, oraz Anna Zawitkowska i Maciej Hawrylycz – oboje z Hydroidea)

Firmy współpracują już z Katedrą UNESCO Ekohydrologii i Ekologii Stosowanej, ale planują rozszerzyć kooperację na cały Wydział.

Gratulujemy i zapraszamy do kontaktu!