Cztery nowe firmy w Radzie Biznesu

W dniu 23 czerwca 2022 r. do Rady Biznesu działającej przy Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska przystąpiły cztery nowe firmy: APRS Sp. z o.o. z siedzibą w Nielbarku; Leda Polymer Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi; Mikronatura Środowisko Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu i OLP Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Firmy zostały zgłoszone z inicjatywy Pracowników Katedry UNESCO Ekohydrologii i Ekologii Stosowanej jako instytucje już współpracujące z tą jednostką i chcące rozszerzyć kooperację z naszym Wydziałem. Liczymy na nowe pomysły i owocną współpracę!

Dziekan Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska #UniLodz prof. Andrzej Kruk i Pani Agnieszka Sitarz – Prezes Zarządu firmy Leda Polymer Sp. z o.o.

Dziekan Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska #UniLodz prof. Andrzej Kruk i Pani Małgorzata Grodzicka-Kowalczyk – Prezesa Zarządu firmy OLP Sp. z o.o.