p w ś c p s n
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 

Zaproszenie do udziału w Regional BioCamp 2016

Jesteś studentem lub doktorantem farmacji, biotechnologii lub kierunków biologiczno-chemicznych? Chcesz poznać międzynarodowy rynek farmaceutyczny i zdobyć możliwość rozwoju w jego obszarze? Zgłoś się na Regional BioCamp i wygraj trzydniowy wyjazd w stolicy Słowenii! Na zgłoszenie masz czas tylko do 18 marca.

Trzydniowe wydarzenie rozpocznie się 22 maja w Lublanie. Szansę na udział w projekcie dostanie 35 studentów i doktorantów z 10 krajów Europy. Podczas Regional BioCamp spotkają się najlepsi studenci ze Słowenii, Chorwacji, Bośni, Serbii, Macedonii, Austrii, Włoch, Niemiec, Polski i Rosji. Udział w Regional BioCamp to również możliwość wygrania wyjazdu na Novatris International BioCamp w Szwajcarii.

Co daje Ci udział w Regional BioCamp?

Regional BioCamp to szansa na przyjrzenie się funkcjonowaniu dużego koncernu farmaceutycznego, w którym badania naukowe łączą się z międzynarodowym biznesem. Uczestnicy Regional BioCampu będą mieli okazję m.in. poznać uznanych ekspertów z firmy Sandoz, którzy podzielą się swoim doświadczeniem. Podczas forum zostaną poruszone tematy związane z rynkiem biotechnologicznym i farmaceutycznym.

Regional BioCamp to również szereg zajęć praktycznych. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat tego, jak można rozwijać oraz wprowadzać na rynek produkty biofarmaceutyczne. Przyszli specjaliści poznają specyfikę branży farmaceutycznej oraz możliwości rozwoju w jej obszarze.

Udział w BioCampie daje możliwość rozwinięcia kariery zawodowej w firmie Sandoz, a dla dwóch najlepszych studentów – wyjazd na kolejny etap projektu, czyli Novatris International BioCamp w Bazylei.

Nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

Chcesz poznać specyfikę branży farmaceutycznej oraz możliwości rozwoju w jej obszarze? Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie w postaci CV oraz formularza aplikacyjnego (dostępnego na stronie: http://www.lek.si/media/img/biocamp/Regional_BioCamp_2016_Aplication_For...) na adres:

Do projektu mogą się zgłaszać studenci i doktoranci farmacji, biotechnologii i kierunków biologiczno-chemicznych. Ze względu na międzynarodowość inicjatywy, wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego.

Więcej informacji na temat projektu znajdziesz na: http://www.lek.si/en/careers/biocamp/biocamp-2016/

Zgłoszenia polskich uczestników przyjmowane są do 18 marca.

Organizatorem i fundatorem projektu jest firma Sandoz.

 

Studenci, którzy zgłoszą się do konkursu proszeni są o kontakt z Wydziałową Koordynator ds. współpracy z pracodawcami i biznesem dr hab. Małgorzatą M. Posmyk, prof nadzw. UŁ 
tel.: +48-42-635-44-22,


ZałącznikWielkość
e_letter_poland_2016_2m.p00df.pdf374.56 KB
web_application_2016_1.pdf155.97 KB