p w ś c p s n
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Wydziałowa Rada Doktorantów

 

Wydziałowa Rada Samorządu Doktorantów

kadencja 2018-2020

 

Mgr Paulina Wigner

Przewodnicząca

Katedra Genetyki Molekularnej

Bud. D pokój Bch36

paulina.wigner@biol.uni.lodz.pl

tel. 42 635 48 17

Mgr Anna Lichota

Wiceprzewodnicząca

Katedra Biofizyki Molekularnej

Bud. D pokój Bfi12

alichota@biol.uni.lodz.pl

tel. 42 635 44 05

Mgr Marta Olszewska

Sekretarz

Katedra Fizjologii i Biochemii Roślin

Bud. A pokój 204

marta.olszewska@uni.lodz.eu

tel.  42 635 44

Mgr Adrian Bekier

Członek Rady

Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej

Bud. A pokój 276

adrian.bekier@unilodz.eu

tel.  42 635 46 66

Mgr Bartosz Skalski

Członek Rady

Katedra Biochemii Ogólnej

Bud. D pokój Bch50

tel. 42 635 44 82

Mgr Aleksandra Szustka

Członek Rady

Katedra Cytobiochemii

Bud. D pokój Bch16

aleksandra.szustka@biol.uni.lodz.pl

tel. 42 635 44 89

Mgr Anna Włuka

Członek Rady

Katedra Biofizyki Skażeń Środowiska

Bud. D pokój Bfi15

Tel. 42 635 44 53

 

 

 

 

Przedstawiciele Doktorantów do Rady Wydziału

kadencja 2016-2020

 

Mgr Weronika Gonciarz

Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej

Bud. A pokój 264

wgonciarz@biol.uni.lodz.pl

tel. 42 665 51 60

Mgr Justyna Nykiel - Szymańska

 

 

 

 

 

 

Mgr Rafał Szelenberger

Katedra Mikrobiologii Przemysłowej i Biotechnologii

Bud. A pokój 4.18

jnykiel@biol.uni.lodz.pl

tel. 42 635 41 48

 

 

Katedra Biochemii Ogólnej

 

 

Członkowie Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów

kadencja 2018-2020

 

Mgr Adrian Bekier

Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej

Bud. A pokój 276

adrian.bekier@unilodz.eu

tel.  42 635 46 66

Mgr Bartosz Skalski

Katedra Biochemii Ogólnej

Bud. D pokój Bch50

tel. 42 635 44 82

 

 

Członek Uczelnianego Sądu Koleżeńskiego

kadencja 2018-2020

 

Mgr Aleksandra

Góralczyk-Bińkowska

Katedra Mikrobiologii Przemysłowej i Biotechnologii

Bud. A pokój 62

aleksandra.goralczyk@biol.uni.lodz.pl

tel. 42 635 47 17

 

 

 

 

Senator Uniwersytetu Łódzkiego

kadencja 2016-2020

 

Mgr Anna Lichota

Katedra Biofizyki Molekularnej

Bud. D pokój Bfi12

alichota@biol.uni.lodz.pl

tel. 42 635 44 05