Oprogramowanie Microsoft dostępne bezpłatnie

Microsoft Imagine dla studentów i pracowników Wydziału BiOŚ UŁ
Logowanie Strona Microsoft Imagine dla Wydziału BiOŚ
Założenie konta Wypełnij formularz Microsoft Imagine dla Wydziału BiOŚ podając wydziałowy/uniwersytecki adres e-mail

Przystąpienie do programu Microsoft Imagine

Uczestnikiem programu Microsoft Imagine Premium może być tylko student lub pracownik naukowy Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŁ.

Żeby aktywować konto w programie:

• Jeżeli masz już konto pocztowe na Wydziale/UŁ:

Wypełnij formularz Microsoft Imagine dla Wydziału BiOŚ podając wydziałowy/uniwersytecki adres e-mail.

Po potwierdzeniu na podany e-mail zostanie wysłana wiadomość ze wskazówkami do logowania (w języku angielskim).

W przypadku nieotrzymania odpowiedzi w ciągu 7 dni proszę o kontakt z Administratorem programu – Michał Gruberski pok. A53. Odpowiedzi nie będzie, gdy adres e-mail wpisany w formularzu zgłoszeniowym będzie spoza adresów wydziałowych.

O programie

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ przystąpił do programu Microsoft Imagine Premium (dawniej DreamSpark Premium). Studenci i pracownicy naukowi dzięki temu mogą bezpłatnie skorzystać z szerokiej gamy produktów firmy Microsoft tj. środowisk do tworzenia aplikacji, systemów operacyjnych i serwerów.

Dodatkowo studenci i pracownicy naukowi Wydziału BiOŚ UŁ maja bezpłatny dostęp do oprogramowania w pracowniach komputerowych jak i komputerach osobistych w domu.

Warunkiem otrzymania korzyści w programie Microsoft Imagine jest wykorzystywanie otrzymanego oprogramowania do celów edukacyjnych lub naukowych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

Korzyści dla zarejestrowanych w programie
  • Najnowsze oprogramowanie Microsoft
  • Dostępne aktualizacje i pakiety językowe
  • Narzędzia programistyczne
  • Najnowsze systemy operacyjne
  • Systemy serwerowe i bazodanowe
  • Programy narzędziowe
  • Programy edukacyjne
Ogólne informacje

Licencja Microsoft Imagine Premium pozwala na instalację oprogramowania w dowolnej liczbie na sprzęcie laboratoryjnym na Wydziale.

Studenci oraz pracownicy naukowi mogą zainstalować oprogramowanie (maksymalnie dwie kopie) na komputerach osobistych do celów naukowych i edukacyjnych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

Więcej o korzyściach i ograniczeniach

Wykaz dostępnego oprogramowania

Umowa licencyjna