p w ś c p s n
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Oprogramowanie Microsoft dostępne bezpłatnie

O programie Microsoft Imagine Premium (dawniej Microsoft DreamSpark Premium)

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ przystąpił do programu Microsoft Imagine Premium (dawniej DreamSpark Premium). Studenci i pracownicy naukowi dzięki temu mogą bezpłatnie skorzystać z szerokiej gamy produktów firmy Microsoft tj. środowisk do tworzenia aplikacji, systemów operacyjnych i serwerów.

Dodatkowo studenci i pracownicy naukowi Wydziału BiOŚ UŁ maja bezpłatny dostęp do oprogramowania w pracowniach komputerowych jak i komputerach osobistych w domu.

Warunkiem otrzymania korzyści w programie Microsoft Imagine jest wykorzystywanie otrzymanego oprogramowania do celów edukacyjnych lub naukowych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

Korzyści dla zarejestrowanych w programie
 • Najnowsze oprogramowanie Microsoft
 • Dostępne aktualizacje i pakiety językowe
 • Narzędzia programistyczne
 • Najnowsze systemy operacyjne
 • Systemy serwerowe i bazodanowe
 • Programy narzędziowe
 • Programy edukacyjne
Ogólne informacje

Licencja Microsoft Imagine Premium pozwala na instalację oprogramowania w dowolnej liczbie na sprzęcie laboratoryjnym na Wydziale.

Studenci oraz pracownicy naukowi mogą zainstalować oprogramowanie (maksymalnie dwie kopie) na komputerach osobistych do celów naukowych i edukacyjnych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

Więcej o korzyściach i ograniczeniach

Wykaz dostępnego oprogramowania

FAQ

Umowa licencyjna

Jak przystąpić do programu Microsoft Imagine?

Uczestnikiem programu Microsoft Imagine Premium może być tylko student lub pracownik naukowy Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŁ.

Żeby aktywować konto w programie:

 1. Konieczne jest posiadanie konta pocztowego na Wydziale w domenie biol.uni.lodz.pl

Jeżeli nie masz konta pocztowego w domenie biol.uni.lodz.pl, mozesz je założyć:

  Jeżeli masz już konto pocztowe w domenie biol.uni.lodz.pl -> Wypełnij formularz Microsoft Imagine dla Wydziału BiOŚ podając wydziałowy adres e-mail. Po potwierdzeniu na podany e-mail zostanie wysłana wiadomość ze wskazówkami do logowania (w języku angielskim).

  W przypadku nieotrzymania odpowiedzi w ciągu 7 dni proszę o kontakt z Administratorem programu – Michał Gruberski pok. A53. Odpowiedzi nie będzie, gdy adres e-mail wpisany w formularzu zgłoszeniowym będzie spoza domeny biol.uni.lodz.pl.

  Jak zalogować się do Microsoft Imagine Premium?

  Strona Microsoft Imagine dla Wydziału BiOŚ